AKCE KOMPLETY DVEŘE | KLIKY 2020

Logo MTinterier
Facebook MTinterier
(placeholder)
Kuchyňské linky, renovace kuchyní
Vestavěné skříně, šatny
Iteriérový nábytek
Postele
(placeholder)
(placeholder)

Vyrábíme kuchyňské linky na míru. Lze si vybrat z velkého množství nejmodernějších materiálů, používáme kvalitní kování firmy BLUM. Kuchyně osazujeme dřezy ALVEUS , FRANKE.  Dvířka kuchyní můžou být LTD EGGER, KRONOSPAN , doporučujeme foliovaná TRACHEA, nebo hliníkové dvířka v kombinaci se sklem. Nedílnou součástí kuchyně je digestoř, kde doporučujeme výkonné a současně designové značky CATA.  Kuchyně dodáváme včetně spotřebičů, které Vám doporučíme  dle Vašich požadavků. Levnějším řešením je renovace kuchyňské linky, to znamená výměna pracovní desky, dvířek, popřípadě dřezu a jiných spotřebičů.

Pro nejlepší využití prostoru pro ukládání oblečení jsou vestavné skříně. Jejich vybavení může být jen policové a pevné šatní tyče pro pověšení ramínek. Pro větší komfort ukládání je možné skříň vybavit šuplíky, drátěným programem, výsuvnými věšáky. Vestavná skříň může mít otvíravé dveře, nebo posuvné. Posuvné dveře můžou být kombinovány z různých LTD materiálů, nebo v kombinaci se skly, zrcadly. Pokud je v dispozici objektu vyčleněn prostor, může zde být vytvořena šatna.

Vyrábíme veškerý interiérový nábytek – např. TV stěny, konferenční stolky, knihovny, pracovny, dětské pokoje. Pro lepší představu pro zákazníka vyhotovíme 3D návrh. Pro výrobu používáme nejnovější materiály, kvalitní kování s dotlumením, různé typy LED osvětlení, které dodá interiéru požadovaný vizuální efekt.

Vyrábíme postele na míru dle požadavků zákazníka jak rozměrových, tak materiálových. Postele mohou mít úložný prostor, který je řešen šuplíky, nebo výklopným roštem. Dále je pro kvalitní odpočinek důležitý správný výběr roštu a matrace. Postel může mít své osvětlení, které slouží pro čtení, nebo jen jako designové osvětlení.

Koupelnový nábytek

Vyrábíme veškerý koupelnový nábytek z materiálů jako LTD, foliovaných nebo lakovaných dílců MDF. Skříňky pod umyvadla dodáváme pod všechny dostupné typy umyvadel.  Skříňky můžou být otvíravé, nebo šuplíkové, vybavené drátěným programem. Dále dodáváme zrcadla, zrcadlové galerky včetně osvětlení.

(placeholder)
Realizace interiérů
(placeholder)

KANCELÁŘÍ, KADEŘNICTVÍ, RESTAURACÍ, VYBAVENÍ ŠKOL, OBCHODŮ

Dle přání zákazníka  jsme schopni zajistit návrh a realizaci kompletního interiéru, včetně zajištění ostatních řemesel, které jsou důležité pro kompletaci zakázky.

Zahradní architektura
(placeholder)

PERGOLY, PLOTY, VENKOVNÍ TERASY, ZAHRADNÍ DOMKY

Navrhujeme a realizujeme zahradní architekturu tzn. vyrábíme dřevěné zahradní domky, pergoly, přístřešky pro auta, dřevěné ploty, zahradní nábytek z exotického dřeva.. K nátěru používáme kvalitní lazuru Soudal. Dále dodáváme a montujeme dřevěné terasy, nebo terasy z dřevoplastu WPC.

Dodáváme interiérové dveře firmy PORTA DOORS. V nabídce jsou varianty lakovaných, foliovaných, laminovaných a dýhovaných dveří, dále různé možnosti prosklení. Dveře dodáváme jak samostatně, tak včetně montáže. Dále vyrábíme i atypické dveře z LTD, pro dokonalé sladění interiéru s nábytkem.

Interoérové dveře

Kuchyňské linky, renovace kuchyní

Vestavěné skříně, šatny

Interiérový nábytek

Postele

Koupelnový nábytek

Realizace interiérů

Zahradní architektura

Interiérové dveře

(placeholder)
(placeholder)

Služby – MTINTERIER – nábytek na míru s.r.o.